Praca: Analityk Systemowy

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

Analityk Systemowy

Lokalizacja: obecnie 100% zdalnie (prawdopodobny powrót do biur od nowego roku – Poznań/Wrocław/Warszawa)

Doświadczenie: 2-5 lat komercyjnego doświadczenia na podobnym stanowisku

Wymagania:
  • praktyczna znajomość technik modelowania z wykorzystaniem UML, BPMN 2.0
  • umiejętność stosowania różnych technik modelowania wizualnego w analizie systemowej poparta doświadczeniami projektowymi
  • biegłość w przygotowaniu dokumentów opisujących w pełni i jednoznacznym językiem wymagania systemowe oraz wizję i zakres rozwiązania przy zachowaniu założonych kryteriów jakości
  • znajomość narzędzia Sparx Enterprise Architect (lub podobne),
  • umiejętności przekładania koncepcję i potrzeb biznesowych na specyfikację wymagań funkcjonalnych/niefunkcjonalnych
  • myślenie analityczne oraz umiejętność pracy zespołowej.
Dodatkowo (mile widziane):
  • znajomość zagadnień związanych z architekturą mikroserwisową
  • znajomość zagadnień związanych z procesem CI/CD (Jenkins, OpenShift, Docker)
  • znajomość metodyki Agile/Scrum.
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci

Zobacz podobne oferty

  • Web Analyst

  • eobuwie.pl S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: dzisiaj
    • Zakres obowiązków: Analiza ruchu internetowego w kilkudziesięciu domenach i aplikacjach mobilnych, Analiza efektywności kampanii marketingowych, Analiza, wnioskowanie i...

  • Zobacz więcej
  • Specjalista ds. walidacji

  • Avenga Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • OBOWIĄZKI Nadzór procesu walidacji przydzielonego systemu/-ów IT lub obszaru wsparcia usług IT Weryfikacja wymagań systemowych (funkcjonalnych i jakościowych) Analiza techniczna i...

  • Preinvestigation Engineer [rekrutacja online]

  • NOKIA Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-07-24
    • Localization: Wrocław Daily activities: Faults analysis of industrial grade software on embedded real-time platform (Radio Frequency Software) Analysis of Entity Functionalities on...