Praca kujawsko-pomorskie |
0
ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.5,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Praca: Asystent / Asystentka ds. Administracyjnych

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą biurową w Toruniu na stanowisku:

Asystent / Asystentka ds. Administracyjnych
Miejsce pracy: Toruń
Nr ref.: as-adm/tor/2019

Opis stanowiska:
  • odbieranie telefonów,

  • przyjmowanie/wysyłanie poczty,
  • obsługa poczty elektronicznej,

  • przygotowywanie pism, dokumentów, raportów,

  • archiwizowanie dokumentów,

  • kontakt z klientami/partnerami biznesowymi firmy (z Polski i z zagranicy).

Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w obsłudze klientów,

  • wykształcenie średnie lub wyższe,

  • znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego na poziomie dobrym w mowie i piśmie,

  • bardzo dobra znajomość programów MS Office, umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

  • wysoka kultura osobista, samodzielność, zaangażowanie,

  • motywacja do pracy.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na cały etat,

  • zatrudnienie od czerwca 2019 r.,

  • stabilną pracę w Toruniu,
  • pracę na I zmianę,
  • pracę w miłej atmosferze.