Praca kujawsko-pomorskie

Praca: Asystent Grafika 3D

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. jest duńską firmą, zatrudniającą ponad 1100 pracowników, produkującą i eksportującą skórzane meble tapicerowane.

www.hkmeble.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firma zatrudni na stanowisko

Asystent Grafika 3D

Nr Ref.: AG/01/2018

Zakres obowiązków:
  • modelowanie 3D brył mebli tapicerowanych w 3ds Max bazując na dwg, pdf i zdjęciach lub innym programie graficznym
  • teksturowanie wymodelowanych brył
  • wykonywanie renderingów tekstowych
  • inne zadania związane z modelowaniem 3D i teksturowaniem
Wymagania:
  • umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej
  • umiejętność modelowania w programie
  • umiejętność tworzenia tekstur i mapowania
  • podstawowe umiejętności obsługi Adobe Photoshop i AutoCAD
  • mile widziana umiejętność aranżowania wnętrz
  • komunikatywny angielski
  • samodzielność w działaniu i organizacji pracy
  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
Oferujemy:
  • umowa o pracę
  • szkolenia w kraju i za granicą
  • dojazd z kierunków Piła, Złotów, Miasteczko, Osiek i Łobżenica
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w dynamicznym zespole specjalistów
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/asystent-grafika-3d_1916184.html
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.).”