Praca: Automatyk - Inżynier utrzymania ruchu

Grupa ERBUD istnieje od ponad 30 lat.

Jesteśmy CZWARTĄ NAJWIĘKSZĄ grupą budowlaną w Polsce notowaną na GWP.

Specjalizujemy się w budownictwie KUBATUROWYM, INŻYNIERYJNYM, DROGOWYM, OZE oraz SERWISIE dla przemysłu i energetyki. Realizujemy ok. 100 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 8 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy ok. 2500 OSÓB. Bezpieczeństwo pracy to nasz najwyższy priorytet, dlatego jesteśmy sygnatariuszem PBB (Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie).

* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”

Obecnie poszukujemy kandydatów do powstającego zakładu produkcji modułów budowlanych, będącego częścią Grupy ERBUD - jednej z największych grup budowlanych w Polsce.

Automatyk - Inżynier utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Ostaszewo (pow. toruński, gm. Łysomice)
Zadania:
Twój zakres obowiązków
  • Zapewnienie prawidłowego działania linii produkcyjnej;
  • Zapewnienie pełnej sprawności technicznej linii produkcyjnej oraz pozostałych maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • Zapewnienie właściwego utrzymania systemów automatyzacji produkcji;
  • Wdrażanie zmian w oprogramowaniu procesów produkcyjnych na linii produkcyjnej;
  • Organizacja i wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • Lokalizowanie usterek na linii produkcyjnej oraz w pozostałych maszynach i urządzeniach produkcyjnych;
  • Nadzór nad serwisem maszyn i urządzeń;
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej opisującej źródła przyczyn awarii;
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej;
  • Nadzór nad urządzeniami podlegającymi dozorowi technicznemu;
  • Współpraca z wydziałem produkcyjnym i pozostałymi działami firmy.
Wymagania:
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, mechanika lub pokrewne);
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w zakresie automatyki oraz mechaniki maszyn na linii produkcyjnej;
  • Znajomość i doświadczenie w rozwiązywaniu problemów z oprogramowaniem i automatyką na linii produkcyjnej;
  • Znajomość posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń;
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych;
  • Komunikatywność.

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień technicznych w obszarze utrzymania ruchu maszyn i urządzeń w zakładzie produkcyjnym;
  • Znajomość zagadnień UDT związanych z suwnicami, wózkami widłowymi, itp.;
  • Znajomość zagadnień związanych z serwisem oraz remontami bieżącymi, planowanymi, itp. maszyn i urządzeń produkcyjnych.
Oferujemy:
Oferujemy:
  • Dofinansowanie karty sportowej / leasingu roweru
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie uprawnień, studiów, zajęć językowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wewnętrzne szkolenia i programy rozwojowe
  • Okolicznościowe spotkania firmowe
  • Konkursy wewnątrzfirmowe
  • Posiłki dla pracowników budów
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.