Praca: Betoniarz


Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim
Betoniarz
Miejsce pracy: Sępólno Krajeńskie
Numer: StPr/21/0539
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie elementów betonowych (prefabrykatów) na terenie zakładu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

Wskazane doświadczenie zawodowe.

Miejsce pracy:

Sępólno Krajeńskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

3 800 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Zbrojarz

  • K.O.B Kobnext Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-09-18
    • Miejsce pracy: Szwecja, Niemcy Zakres obowiązków: Wykonywanie prac w zakresie montażu zbrojenia Pomoc w pracach ciesielskich Inne prace budowlane – pomocnicze Wymagania:...

  • Zobacz więcej
  • Zbrojarz / Cieśla szalunkowy

  • WE CAN DO HR Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-09-16
    • Miejsce pracy: Pitea / Umea poszukujemy zarówno cieśli szalunkowych, jak i zbrojarzy na projekty budowy obiektów mieszkalnych na terenie Sztokholmu i Goteborga. Wymagania:...

  • Zobacz więcej