Praca: Brygadzista obsługi technicznej - konserwacja, galeria handlowa

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Brygadzista obsługi technicznej - konserwacja, galeria handlowa
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/20/1569
OBOWIĄZKI:
- utrzymanie techniczne nieruchomości (galeria handlowa),- nadzór nad podległym zespołem 3 techników,- eksploatacja infrastruktury technicznej nieruchomości i nadzór nad nią,- bieżące naprawy i konserwacja,- prace ogólnobudowlane
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

[Inne] : Oczekiwania:*Wykształcenie techniczne*Znajomości obsługi instalacji (w zależności od kierunku wykształcenia):- elektro-energetycznych- wentylacji i klimatyzacji- wodno-kanalizacyjnej* Uprawnienia SEP* Obsługa komputera: Windows, MS Office* Odpowiedzialność* Uczciwość* Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań* KreatywnośćMile widziane doświadczenie w obsłudze technicznej.

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia