Praca: Doradca Techniczno-Handlowy ds. Fotowoltaiki

PoszukiwanyDoradca Techniczno-Handlowy ds. Fotowoltaiki
Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą zaangażowanych i energicznych osób. Nasza firma to jedna z największych polskich spółek zajmujących się wykorzystywaniem odnawialnych źródeł energii. Mamy świadomość, że razem tworzymy coś wielkiego, w innowacyjnej branży, dlatego tak bardzo lubimy to, co robimy.

Działamy z pasją i energią!
Potrzebujemy Cię, jeśli:
  • Posiadasz doświadczenie w aktywnej sprzedaży B2C, D2D,
  • Posiadasz duże umiejętności sprzedażowe poparte sukcesami,
  • Łatwo nawiązujesz kontakty, jesteś zadaniowy i nastawiony na wynik,
  • Lubisz pracę w terenie i niechętnie siadasz przy biurku,
  • W pracy chcesz zgarniać niepowtarzalnie duże pieniądze.
Twoje zadania:
  • Kompleksowa obsługa Klientów na podległym terenie,
  • Doradztwo produktowe,
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych.
Co oferujemy:
  • wynagrodzenie podstawowe oraz bardzo wysokie premie
  • 60% spotkań umawianych przez CC
  • pełen pakiet szkoleń
  • wsparcie doświadczonego Managera
  • karta multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • nowoczesne narzędzia pracy: auto, karta paliwowa, tablet
  • stabilność zatrudnienia międzynarodowego koncernu
  • innowacyjna branża