Praca: Elektromechanik


Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Elektromechanik
Miejsce pracy: Lisi Ogon
Numer: StPr/21/4278
OBOWIĄZKI:

Pomoc w: - naprawie maszyn mechanicznych - pojazdów; - regulacji, kontroli i ocenie stopnia zniszczenia, zużycia podzespołów i układów. Staż odbywać się będzie w gminie: Białe Błota.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Lisi Ogon


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Elektromechanik

  • Emtor Spółka z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2021-11-29
    • Główne zadania na stanowisku: Dokonywanie diagnoz oraz napraw urządzeń Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy oraz stanowisko pracy Wymagania: Podstawowa wiedza i praktyka...

  • Zobacz więcej
  • Elektromechanik

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Lisi Ogon Dodane: 2021-11-22
    • Pomoc w:- naprawie maszyn mechanicznych - pojazdów;- regulacji, kontroli i ocenie stopnia zniszczenia, zużycia podzespołów i układów.Staż odbywać się będzie w gminie: Białe...

  • Zobacz więcej