Praca kujawsko-pomorskie |
0
qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.5,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Praca: Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Fryzjer
Miejsce pracy: Golub-Dobrzyń
Numer: StPr/18/1052
OBOWIĄZKI:
strzyżenie damsko-męskie, koloryzacja, upięcia, modelowanie, upięcia,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: fryzjer

Wymagania inne:

mile widziane roczne doświadczenie, umiejetności w zawodzie fryzjer

Miejsce pracy:

Golub-Dobrzyń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 100 - 3 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu