Praca kujawsko-pomorskie |
0
ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.5,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Praca: Handlowiec - branża motoryzacyjna

Opoltrans Sieć Hurtowni Motoryzacyjnych zajmuje się kompleksową obsługą i zaopatrzeniem firm transportowych i serwisów samochodowych w części zamienne i usługi. Jest importerem części zamiennych z całego świata i obsługuje docelowo wiele tysięcy firm transportowych, serwisowych i handlowych w kraju i w Europie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i rozszerzeniem jej działalności, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Handlowiec - branża motoryzacyjna
Miejsce pracy: Toruń
Opis stanowiska:
  • Sprzedaż części i zamienników do samochodów ciężarowych
  • Doradztwo techniczne
  • Sporządzanie ofert dla klientów
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie (mechaniczne lub samochodowe)
  • Znajomość podstaw motoryzacji najlepiej w sektorze samochodów ciężarowych
  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność, komunikatywność
  • Zaangażowanie i inicjatywa
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Podstawowe zainteresowanie motoryzacją
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego