Praca: Hydraulik / Monter instalacji

Ogłoszenie numer: 3952011, z dnia 2020-11-23

DESTYLATOR

Wykonujemy instalacje hydrauliczne i wentylacyjne

Hydraulik / Monter instalacji

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

Praca na terenie Francji (Paryż i okolice / Lyon).

Wymagania

  • Umiejętności w branży instalacji hydraulicznych
  • Wymagane doświadczenie
  • Mile widziane doświadczenie na terenie Francji
  • Mile widziane umiejętność spawania gazowego
  • Gotowość do wyjazdu

Oferujemy

  • Atrakcyjna stawka godzinowa
  • Dojazd
  • Zakwaterowanie po stronie firmy
  • Umowa o pracę