Praca: Hydraulik-pomocnik


Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Hydraulik-pomocnik
Miejsce pracy: Rogowo
Numer: StPr/21/0969
OBOWIĄZKI:
montaż instalacji wodnych,kanalizacyjnych,gazowych,oczyszczalni ścieków,kotłowniwęglowych,gazowych,pomp ciepła
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Hydraulik
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

mile widziane uprawnienia

Miejsce pracy:

Rogowo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Hydraulik-pomocnik

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Rogowo Dodane: 2021-11-25
    • montaż instalacji wodnych,kanalizacyjnych,gazowych,oczyszczalni ścieków,kotłowniwęglowych,gazowych,pomp ciepła Wymagania konieczne: Zawód: Hydraulik Wykształcenie: zasadnicze...

  • Zobacz więcej
  • Hydraulik/pomocnik hydraulika

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Golub-Dobrzyń Dodane: 2021-11-17
    • praca przy hydrauliku, przygotowanie sprzętu, układanie łączenia pod nadzorem Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:...

  • Zobacz więcej
  • Hydraulik

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ślesin Dodane: 2021-11-16
    • - wykuwanie bruzd pod instalacje wod-kan, - montaż rur z PVC zgrzewanie, - montaż rur w systemie PEX zaciskanie i skręcanie, - montaż rur kanalizacyjnych z PVC, - montaż rur...

  • Zobacz więcej