Praca: Kierowca kat. C+E - międzynarodówka / możliwość przyuczenia

Ogłoszenie numer: 6349494, z dnia 2022-01-12

GLOBAL firma o ugruntowanej pozycji rynkowej, działająca od ponad 15 lat na międzynarodowym rynku transportowym z siedzibą w Gdyni. W związku ze swoim dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Kierowca kat. C+E - międzynarodówka / możliwość przyuczenia

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • przestrzeganie terminowości realizowanych tras międzynarodowych,
  • dbanie o stan techniczny pojazdu i zgłaszanie ewentualnych awarii,
  • odpowiednie zabezpieczenie przewożonego towaru,
  • optymalne planowanie czasu pracy,
  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E,
  • karta kierowcy,
  • kurs na przewóz rzeczy,
  • orzeczenie lekarskie i psychologiczne,
  • ADR podstawowe mile widziane,
  • odpowiedzialność, punktualność, zaangażowanie.

Oferujemy

  • umowa o pracę / umowa zlecenie / umowa współpracy,
  • profesjonalne i kompleksowe szkolenie przygotowujące do samodzielnej jazdy – dla osób bez doświadczenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • nowoczesną, zautomatyzowaną flotę,
  • elastyczny system pracy 2/1, 3/1, 4/1, 2/2, 3/2, 4/2 itd.,
  • szkolenia i programy rozwojowe,
  • ścieżkę awansu zawodowego,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia,
  • wsparcie oraz dyspozycyjność specjalistów rynku transportowego.