Praca: Kierowca samochodu osobowego


Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Kierowca samochodu osobowego
Miejsce pracy: Wielgie
Numer: StPr/21/0077
OBOWIĄZKI:
Kierowca samochodu osobowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Wielgie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Kierowca samochodu dostawczego

  • Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dobre Dodane: wczoraj
    • Transport towarów na terenie Polski samochodem dostwaczym o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony, ręczny przeładunek towaru. Wymagania konieczne: Zawód: Kierowca samochodu...

  • Zobacz więcej
  • Kierowca samochodu dostawczego

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Żnin Dodane: 2021-02-23
    • prowadzenie pojazdu dostawczego na terenie UE i Schengen,wypełnianie dokumentacji transportowej,dokonywanie odpraw celnych towaru,praca w delegacji system 4 tyg/1 tydz. Wymagania...

  • Zobacz więcej