Praca: Kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Kierowca
Miejsce pracy: Mogilno
Numer: StPr/22/0494
OBOWIĄZKI:
Dostarczanie ładunku w nienaruszonym stanie do wskazanego punktu w Polsce i na terenie UE. Czynności przygotowawcze. Kompletowanie dokumentów i dbanie o prawidłowy przebieg trasy. Nadzór i poprawne zabezpieczenie towaru. Sprawdzanie czy przyjęta dobra zgadzają się ze stanem umieszczonym na zleceniu. Dostawa towaru i potwierdzenie dostarczonego ładunku zgodnego ze spisem. Kontakt ze spedytorem i odbiorcami ładunku. Dbanie o czystość wnętrza kabiny pojazdu i rozliczanie się z paliwa.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowcy - min. pół roku

Miejsce pracy:

Mogilno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie