Praca: Kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Kierowca
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/22/1382
OBOWIĄZKI:
zgodny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Grudziądz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Zobacz podobne oferty

  • Kierowca c, c+e

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Piechcin Dodane: 2022-06-30
    • Praca kierowcy na terenie zakładu pracy. Przewożenie towaru z punktu A do punktu B naczepą z ruchomą podłogą. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe...

  • Zobacz więcej
  • Kierowca samochodu ciężarowego

  • Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Radomice Dodane: 2022-06-28
    • KIEROWCA POJAZDU CIĘŻAROWEGO KAT. C+E, NADZOROWANIE ZAŁADUNKU ORAZ ROZŁADUNKU Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E (wymagany staż -...

  • Kierowca samochodu dostawczego

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Sępólno Krajeńskie Dodane: 2022-06-27
    • - kierowanie pojazdem ciężarowym używanym do przewozu rzeczy w transporcie drogowym na terenie Polski, krajów Unii Europejskiej i Szwajcarii, - wypełnianie dokumentacji...