Praca: Kierownik zespołu fotowoltaiki (nr 0258)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Kierownik zespołu fotowoltaiki (nr 0258)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/0258
OBOWIĄZKI:
Zakres czynności:- Kompleksowy nadzór nad realizacją umów dotyczących instalacji fotowoltaicznej,- wykonywanie prac związanych z montażem instalacji fotowoltaicznej,- stały nadzór nad podległym zespołem, - sporządzanie umów, raportów, rozliczanie faktur,- prowadzenie pojazdów służbowych w zakresie posiadanych uprawnień.Kwota wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcąPierwsza umowa na czas próbny - 3 mc, po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), elektryczne
Uprawnienia: Prawo jazdy B

Wymagania inne:

Wymagania:- Wykształcenie wyższe o kierunku energetycznym,- Pożądana wiedza z zakresu instalacji fotowoltaicznej i energetyki,- Doświadczenie w montażu instalacji fotowoltaicznej, - Pożądane umiejętności w zakresie budowy instalacji fotowoltaicznych, umiejętności czytania dokumentacji technicznej,- Zaświadczenie kwalifikacyjne E i D,- Prawo jazdy kat. B- Punktualność, dyspozycyjność, sumienność i zdyscyplinowanie.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy