Praca: Konserwator (eat)(nr 1697)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Konserwator (eat)(nr 1697)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/1697
OBOWIĄZKI:
Główne obowiązki:- wykonywanie typowych dla WSSE prac polegających na konserwacji oraz bieżącym usuwaniu awarii instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, ogrzewania (w tym węzła cieplnego),- załadunek i rozładunek towarów dostarczonych do WSSE, ich przenoszenie i transportowanie do miejsc przeznaczenia,- drobne prace posadzkarskie, murarskie, stolarskie, ślusarskie, malarskie,- odśnieżanie ciągów komunikacyjnych w okresie zimowym, utrzymywanie terenów zewnętrznych w czystości.Oferujemy:- stabilną pracę w jednostce administracji publicznej na podstawie umowy o pracę,- wynagrodzenie i inne profity finansowe zawsze na czas,- rozwój umiejętności poprzez współpracę z ekspertami w branży oraz odzież roboczą,- dodatek za wieloletnią pracę od 5% do 30% wynagrodzenia zasadniczego oraz nagrody jubileuszowe,- dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. trzynastka,- dodatkowe profity pracownicze (np. karty podarunkowe, dofinansowanie do tzw. wczasów pod gruszą, lub do wypoczynku dzieci i młodzieży),- praca w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania kwalifikacyjne:- obywatelstwo polskie, lub obywatele Unii Europejskiej oraz obywatele innych państw, którym na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,- odpowiednie wykształcenie, staż pracy i kwalifikacje (zgodnie z aktualnie obowiązującym rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie kwalifikacji wymaganych na poszczególne stanowiska pracy w stacji sanitarno-epidemiologicznej Dz. U. 2010 Nr 48, poz. 283)- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,- osoba nie może być skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,- wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe,- wymagany staż pracy: wykształcenie średnie nie wymagany staż pracy; wykształcenie zawodowe: minimum 2 lata,- preferowane będzie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy