Praca: Konserwator urządzeń technicznych- automatyk, elektronik

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Konserwator urządzeń technicznych- automatyk, elektronik
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/20/1616
OBOWIĄZKI:
diagnozowanie i usuwanie awarii urządzeń technicznych, znajdujacych się na terenie Szpitala, realizacja działań prewencyjnych i remontowych, raportowanie zdarzeń, wynikajacych z wykonywanych prac, kontrolowanie i utzrymywanie sprawności technicznej urządzeń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: wentylacja, klimatyzacja

Wymagania inne:

uprawnienia kwalifikacyjne do pracy przy eksploatacji urz. elektroenergetycznych grupy 1 (E1), preferowane powyżej 1 KV , wykształcenie kierunkowe: automatyka, elektronika lub pokrewne, znajomość systemu BMS, znajomość metod pomiarów elektrycznych i elektronicznych, znajomość i rozumienie pojęć oraz praktyczna wiedza z zakresu automatyki i elektroniki, znajomość komponentów elektronicznych, doświadczenie na podobnym stanowisku, zaangazowanie i dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia