Praca: Kosmetyczka


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Świecie
Numer: StPr/22/0502
OBOWIĄZKI:
stylizacja paznokci, obsługa klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE (wymagany staż - lata: 1)


Wymagania inne:

umiejętność stylizacji paznokci

Miejsce pracy:

Świecie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Kosmetyczka

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Solec Kujawski Dodane: wczoraj
    • - manicurem pedicure;- obsługa klienta;- dbanie o stanowisko pracy;- obsługa strony na Facebook;- sterylizacja narzędzi;- inne zabiegi kosmetyczne.Staż odbywać się będzie w...

  • Zobacz więcej
  • Kosmetyczka

  • Health Resort & Medical Spa Panorama Morska Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2022-05-25
    • wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało wykonywanie drobnych zabiegów kosmetycznych praca w recepcji SPA wykształcenie kosmetyczne wysoka kultura osobista...

  • Zobacz więcej
  • Recepcjonistka/kosmetyczka

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Czernikowo Dodane: 2022-05-25
    • zg Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Zobacz więcej