Praca: Kucharz kuchni arabskiej rue48/3350-1658/21

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Kucharz kuchni arabskiej rue48/3350-1658/21
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/21/3360
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie dań kuchni arabskiej, układanie menu, dbanie o porządek na kuchni. Racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat, dbanie o estetykę dań. Kontakt w języku arabskim z kucharzami tamtejszej kuchni.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kucharz* (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie zawodowe, gastronomiczne
Język: arabski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie średnie zawodowe- kucharz, doświadczenia 2 lata na stanowisku, znajomość kuchni arabskiej, średnio zaawansowana znajomość języka arabskiego w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Włocławek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku