Praca: Kucharz r26/0042-26/21

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Kucharz r26/0042-26/21
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/21/0042
OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie posiłków zgodnie z recepturą i wymaganiami higienicznymi,- porcjowanie i wydawanie posiłków,- utrzymanie bieżącej czystości w pomieszczeniach kuchennych,- mycie naczyń i sprzętu kuchennego,- dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy,- dbanie o mienie szkoły,- wykonywanie innych czynności zleconych przez bezpośredniego przełożonego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kucharz*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne: wykształcenie gastronomiczne (min.zasadnicze zawodowe), obywatelstwo polskie, pełna zdolność do czynności prawnych oraz publicznych, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na proponowanym stanowisku, Wymagania dodatkowe: doświadczenie zawodowe, predyspozycje osobowe, odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie, dyspozycyjność, umiejętność pracy samodzielnej i w zespole, umiejętność sprawnego organizowania pracy

Miejsce pracy:

Włocławek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku