Praca: Kucharz


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Kucharz
Miejsce pracy: Świecie
Numer: StPr/21/0297
OBOWIĄZKI:
przygotowanie surowcówobsługa maszyn i urządzeńprzygotowanie posiłkówwydawanie posiłków klientomsporządzanie zamówień towarówprzyjmowanie dostawsprzątanie stanowiska pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Świecie


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Kucharz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Unisław Dodane: 2021-05-15
    • Kucharz Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Zobacz więcej
  • Kucharz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Nowa Wieś Wielka Dodane: 2021-05-14
    • - przygotowanie posiłków, zup, surówek;- obróbka termiczna mięs;- tworzenie nowych dań;- pomoc w kontroli stanów magazynowych;- pomoc w kontroli jakości przygotowanych...

  • Zobacz więcej
  • Kucharz kuchni arabskiej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brodnica Dodane: 2021-05-14
    • - Obsługa klienta,- przygotowanie posiłków z menu lokalu,- dbanie o czystość lokalu,- współpraca z innymi pracownikami. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...

  • Zobacz więcej