Praca kujawsko-pomorskie |
0
qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.5,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Magazynier
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/18/6474
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie i wydawanie towaru, układanie towarów w magazynie, dbanie o porządek w magazynie i otoczeniu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

kierunek/specjalność: mile widziane handlowe, umiejętności: dokładność, sumienność, uczciwość, odpowiedzialność

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy