Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Magazynier
Miejsce pracy: Żnin
Numer: StPr/21/0143
OBOWIĄZKI:

Zgodnie z programem stażu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Żnin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Zobacz podobne oferty

  • Magazynier - dział owoce & warzywa

  • MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: dzisiaj
    • Miejsce pracy: Brema (Niemcy) Praca od zaraz! Opis pracy: Realizacja zamówień w dziale "Obst & Gemuese" (owoce & warzywa) Układanie towaru Kontrola jakości Inne proste prace na...

  • Zobacz więcej
  • Magazynier

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Zbiczno Dodane: wczoraj
    • Zapoznanie się z programem magazynowym i wprowadzanie danych do systemu komputerowego; współpraca z klientem; sporządzanie zamówień; eksponowanie towaru na półkach; zachowanie...

  • Pracownik Magazynu - wózkowy

  • JUAN - E. Szałańska Spółka Jawna Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Białe Błota Dodane: wczoraj
    • kompletacja zamówień załadunek i rozładunek towarów prawidłowy obrót towaru w magazynie przyjmowanie i wydawanie towaru oraz przygotowywanie wysyłek zgodnie z zamówieniami...