Praca kujawsko-pomorskie |
0
qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.5,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Praca: Manual Test Developer

Nigel Frank International specjalizuje się w selekcji i rekrutacji wysokiej klasy specjalistów Microsoft Dynamics, SharePoint, BI, .NET, oraz Java i PHP.

Manual Test Developer
Nr ref.: 23.11.2018/SB

Opis Stanowiska:

  • Tworzenie scenariuszy testowych i test cases
  • Weryfikacja kompletności i ścisłości wymagań
  • Exploratory testing
  • Analiza i raportowanie test cases

Jesteś idealnym kandydatem, jeżeli cechuje Cię:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym lub pokrewnych
  • Certyfikat testera będzie atutem
  • Dobra znajomość oraz doświadczenie w testowaniu oprogramowania
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mówieniu i w piśmie
  • Pogodne nastawienie, chęć rozwoju osobistego i umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość na okazjonalne wyjazdy służbowe

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju kompetencji personalnych oraz osobistych w renomowanej firmie
  • Pracę w skandynawskim stylu: wspólnie podjęcie decyzji
  • Zatrudnienie na cały etat w rozwijającej się organizacji.
  • Możliwość  koordynowania procesów testowych w wielu zespołach organizacji
  • Szkolenia i treningi
  • Praca w środowisku międzynarodowym
  • Benefity pozapłacowe: m.in. ubezpieczenie zdrowotne , karty sportowe, zniżki do kina i inn.