Praca: Mechanik samochodowy(nr 3316)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Mechanik samochodowy(nr 3316)
Miejsce pracy: Białe Błota
Numer: StPr/20/3316
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta, naprawa i diagnostyka samochodówpraca 6-8 godzin dziennie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik samochodów osobowych
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wymagane min. roczne doświadczenie zawodowe, wymagana znajomość j. polskiego, mile widziana znajomość j. ukraińskiego

Miejsce pracy:

Białe Błota

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy