Praca: Mechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach
Mechanik
Miejsce pracy: Tuchola
Numer: StPr/21/0334
OBOWIĄZKI:
NAPRAWA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Tuchola

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik ochrony fizycznej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • Ochrona mienia kontrahenta. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Zobacz więcej
  • Specjalista

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: wczoraj
    • Wykonywanie prac naprawczych na sprzęcie wojskowym zgodnie z dokumentacją remontową i procesem technologicznym. Umiejętność analizy uszkodzeń naprawianych urządzeń na podstawie...

  • Mechanik

    • Wykonywanie prac naprawczych na sprzęcie wojskowym zgodnie z dokumentacją remontową i procesem technologicznym. Umiejętność analizy uszkodzeń - naprawa pojazdów samochodowych...