Praca: Młodszy aparatowy (nr 0335)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Młodszy aparatowy (nr 0335)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/0335
OBOWIĄZKI:
Zakres zadań:- zapewnienie ciągłości procesów technologicznych poprzez prawidłową obsługę instalacji, maszyn, urządzeń, aparatów produkcyjnych- przestrzeganie przepisów BHP- analizowanie bieżących problemów jakościowych, produkcyjnych- usuwania podstawowych usterek instalacji oraz utrzymanie odpowiednich standardów, jakości i czystości w ramach odpowiedzialności za obszar- realizacja poleceń bezpośredniego przełożonego- praca w systemie trzyzmianowym, czterobrygadowym (organizacja pracy w ruchu ciągłym)- praca na wózku widłowymOferujemy:- pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie- atrakcyjne wynagrodzenie- dofinansowanie do wczasów pod gruszą, bony świąteczne- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracęKwota wynagrodzenia do uzgodnienia z Pracodawcą
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

Nasze oczekiwania: - wykształcenie min. zawodowe, techniczne- umiejętność współpracy w zespole- umiejętność szybkiego reagowania na nieprawidłowości- chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji- znajomość pakietu MS Office- umiejętność obsługi instalacji i urządzeń technologicznych- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy