Praca kujawsko-pomorskie |
0
ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.5,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Praca: Monter deski tarasowej kompozytowej

Aktualnie poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Monter deski tarasowej kompozytowej
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr ref.: mon-des/2019

Opis stanowiska:

  • montaż desek z ekodrewna na tarasach, balkonach, ogrodach itp.
  • obsługa elektronarzędzi (piła, wiertarka) i narzędzi pomaiarowych,

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi,
  • mile widziane wykształcenie/doświadczenie stolarskie,
  • samodzielność,
  • dokładność, rzetelność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • stawkę od 15 zł netto/h,
  • auto służbowe po przepracowanym miesiącu,
  • możliwość przyuczenia,
  • pracę od zaraz.