Praca kujawsko-pomorskie |
0
qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.5,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Praca: Monter instalacji wentylacyjno-i klimatyzacyjnej

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Monter instalacji wentylacyjno-i klimatyzacyjnej
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/18/3088
OBOWIĄZKI:
zgodny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Grudziądz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Zobacz podobne oferty

  • Monter klimatyzacji / pomocnik montera
  • CLIMATECH Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2018-11-27
    • pomoc przy montażu i serwisie klimatyzacji w Warszawie i najbliższej okolicy, praca od poniedziałku do piątku. prawo jazdy kat. B, chętnie absolwent szkoły technicznej.

  • Zobacz więcej
  • Monter Instalacji Wentylacyjnych
  • ESTA Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Aleksandrów Kujawski, Chełmża, Ciechocinek, Solec Kujawski, Toruń, Unisław, Dodane: 2018-11-23
    • Co będzie w zakresie Twoich obowiązków? montaż instalacji wentylacyjnych Czego od Ciebie oczekujemy? wykształcenia min. zawodowego umiejętności posługiwania się...

  • Monter instalacji wentylacji i klimatyzacji
  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: 2018-11-22
    • zgodnyWymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: oferta skierowana dla osób bezrobotnych pow.45 r.ż.