Praca: Monter instalacji wod.-kan.


Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Monter instalacji wod.-kan.
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/21/0371
OBOWIĄZKI:

montaż instalacji wod.-kan. wewnętrznych, od inst. podposadzkowych do białego montażu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

3 miesiące doświadczenia zawodowego

Miejsce pracy:

Toruń


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Monter Izolacji Termicznej - Prowadzący

  • Lambda S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • Praca przy rurach i kotłach WYMAGANIA Doświadczenie w zakresie izolacji rur technologicznych poprzez układanie wełny i obróbki blacharskiej Certyfikat SCC- mile widziany...

  • Zobacz więcej
  • Monter konstrukcji stalowych

  • VIA ASSEMBLY Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • praca w krajach UE montaż konstrukcji stalowych, regałów wysokiego składowania, regałów magazynowych na podstawie rysunku technicznego, przy użyciu określonych technik i...

  • Zobacz więcej
  • Monter do budowy antresol magazynowych

  • VIA ASSEMBLY Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • praca w krajach UE montaż antresol przemysłowych, magazynowych. doświadczenie na podobnym stanowisku; uprawnienia na platformy nożycowe, wózki widłowe; znajomość rysunku...

  • Zobacz więcej