Praca: Monter maszyn i urządzeń przemysłowych


Ogłoszenie numer: 4175139, z dnia 2021-09-17

Monter maszyn i urządzeń przemysłowych

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

 

Opis stanowiska

Poszukujemy ludzi do pracy przy montażach maszyn, urządzeń i instalacji przemysłowych.
Praca w delegacji na terenie całego kraju i zagranicą.

Wymagania

Wymagamy rzetelności, punktualności i chęci do pracy.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • szkolenia w zawodzie
  • zakwaterowanie i dojazd do pracy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Monter - praca na wysokości

  • RS SERVICE 2 Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • Montaż regałów magazynowych na terenie całej Europy Rozwiązywanie problemów technicznych na budowie Przestrzeganie zasad BHP Doświadczenie na podobnym stanowisku Mile widziana...

  • Zobacz więcej
  • Monter instalacji fotowoltaicznych

  • ESOLEO Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • Miejsce pracy: rozmieszczenie ekip monterskich na terenie całej Polski Praca będzie polegała na wykonywaniu montażu instalacji fotowoltaicznych w części dachowej oraz...

  • Zobacz więcej