Praca: Monter oznakowania pionowego(nr 2837)


Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Monter oznakowania pionowego(nr 2837)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/2837
OBOWIĄZKI:
Montaż oznakowania
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Mile widziane prawo jazdy kat B

Miejsce pracy:

Bydgoszcz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy



Zobacz podobne oferty

  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Aleksandrów Kujawski Dodane: 2020-10-07
    • Sprzedaż art. spożywczychWymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Zobacz więcej
  • Elektryk r60/1482-747/20

  • Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Włocławek Dodane: 2020-10-07
    • montaż i przeglądy systemów wentylacyjnych, praca na wysokościWymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne Wymagania inne: wykształcenie elektryczne,...

  • Zobacz więcej
  • Kierowca samochodu dostawczego rue23/2395-1163/20

  • Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brześć Kujawski Dodane: 2020-10-07
    • kierowanie pojazdem, załadunki, rozładunki, współpraca z kontrahentem z Niemiec, miejsce wykonywania pracy: terytorium PL i UEWymagania konieczne: Zawód: Kierowca samochodu...

  • Zobacz więcej