Praca: Monter sieci telekomunikacyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie
Monter sieci telekomunikacyjnych
Miejsce pracy: Unisław
Numer: StPr/22/0734
OBOWIĄZKI:
Montaż sieci telekomunikacyjnych oraz ich serwisowanie w szczególności układanie kabli światłowodowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego w stopniu komunikatywnym. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność obsługi urządzeń/ przyrządów monterskich.

Miejsce pracy:

Unisław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie