Praca: Nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie
Miejsce pracy: Mięcierzyn
Numer: StPr/21/0880
OBOWIĄZKI:

realizacja podstawy programowej z historii i wiedzy o społeczeństwie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Nauczyciel historii i społeczeństwa w szkole podstawowej
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:

wymiar czasu pracy: 11/22 praca wykonywana w godzinach: 8-13

Miejsce pracy:

Mięcierzyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

1 474,5 - 2 023 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie