Praca: Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/20/1214
OBOWIĄZKI:
zgodny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Grudziądz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Zobacz podobne oferty

  • Nauczyciel języka angielskiego

  • AllRight Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • A passion for working with children, and a willingness to learn new skills At least a C1 in English Availability to teach for at least 15 hours per week during peak hours in the Warsaw...

  • Zobacz więcej
  • Nauczyciel na kierunku rejestratorka medyczna

  • Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław Dodane: 2020-11-22
    • JEŚLI DO NAS DOŁĄCZYSZ BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ: Zapewnieniem nauczania na najwyższym poziomie i profesjonalizmu w działaniu Sprawieniem, aby nasi uczniowie i słuchacze byli...

  • Nauczyciel na kierunku higienistka stomatologiczna