Praca: Operator wózka widłowego

Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim
Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Sępólno Krajeńskie
Numer: StPr/22/0555
OBOWIĄZKI:
prace magazynowe związane przewożeniem płyt granitowych i innych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

Miejsce pracy:

Sępólno Krajeńskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim