Praca: Pomocnik piekarza

Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim
Pomocnik piekarza
Miejsce pracy: Sępólno Krajeńskie
Numer: StPr/22/0604
OBOWIĄZKI:
Krojenie pieczywa, przygotowanie do wywozu.
Miejsce pracy:

Sępólno Krajeńskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim

Zobacz podobne oferty

  • Pomocnik piekarza

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Sępólno Krajeńskie Dodane: 2022-11-27
    • Czynności związane z procesem produkcji pieczywa oraz prace pokrewne Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

  • Zobacz więcej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Sępólno Krajeńskie Dodane: 2022-11-09