Praca: Pomocnik stolarza


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Pomocnik stolarza
Miejsce pracy: Świecie
Numer: StPr/22/0510
OBOWIĄZKI:
obsługa elektronarzędzi (wiertarko-wkrętarka, szlifierka), obsługa okleiniarki, frezarki, nawiercanie otworów pod zawiasy, skręcanie formatek, nauka montażu systemów okuć meblowych, utrzymanie w czystości stanowiska pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Świecie


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Stolarz Budowlany

  • Danwood S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2022-05-25
    • krycie dachów – dachówką cementową, dachówką ceramiczną, krycie dachów membraną EPDM, wykonywanie i montowanie obróbek blacharskich oraz systemów odwodnienia dachów,...

  • Zobacz więcej
  • Stolarz meblowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Płonko Dodane: 2022-05-24
    • produkcja i montaż mebli kuchennych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: obsługa maszyn stolarskich

  • Zobacz więcej
  • Pracownik produkcji drzewnej - stolarz galanterii drzewnej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Gorczenica Dodane: 2022-05-24
    • Usługi związane z obróbką drewna. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: Pracodawca nie wymaga wykształcenia względem kandydata,...

  • Zobacz więcej