Praca: Pracownik budowlany-montażysta (nr 2839)

Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu
Pracownik budowlany-montażysta (nr 2839)
Miejsce pracy: Inowrocław
Numer: StPr/21/2839
OBOWIĄZKI:
prace budowlane
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy:

Inowrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Zobacz podobne oferty

  • Stanowisko ds. obsługi korespondencji(nr 5375)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • ZadaniaZapewnia obsługę wpływającej i wychodzącej korespondencji, w tym w ramach kanałów elektronicznych.Oferujemy- zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę-...

  • Zobacz więcej
  • Dozorca

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: wczoraj
    • dozór mienia, terenu (magazyny) Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: orzeczenie o niepełnosprawności, chęci do pracy, uczciwość