Praca: Pracownik obsługi sekretarki/sekretarza w sądzie okręgowym w bydgoszczy(nr 3133)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracownik obsługi sekretarki/sekretarza w sądzie okręgowym w bydgoszczy(nr 3133)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/3343
OBOWIĄZKI:
Zakres głównych zadań wykonywanych na stanowisku pracownika obsługi sekretarki/sekretarza: Rejestrowanie w komórce organizacyjnej korespondencji przychodzącej; Przygotowywanie korespondencji wydziałowej do wysyłki; Doręczanie korespondencji do właściwych komórek organizacyjnych; Dołączanie zwrotnych potwierdzeń odbioru do właściwych akt; Przygotowywanie akt do archiwizacji; Szycie akt, układanie akt w szafach; Obsługa urządzeń biurowych; Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak

Wymagania inne:

Wymagania konieczne na stanowisku: Pełna zdolność do czynności prawnych; Nieposzlakowana opinia; Niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe; Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku pracownika obsługi; Minimum wykształcenie średnie; Znajomość techniki pracy biurowej, w tym umiejętność posługiwania się sprzętem komputerowym; Kreatywność, komunikatywność; Wysoka kultura osobista oraz umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy