Praca: Pracownik ochrony - kontroler (nr 3632)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracownik ochrony - kontroler (nr 3632)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/3632
OBOWIĄZKI:
kontrola zgodności dokumentów, kontrola palet, kontrola załadunków / rozładunków, raportowanie wyników kontroli.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

gotowość do pracy zmianowej w ruchu ciągłym oraz w niepełnym wymiarze czasu (80 godzin tygodniowo)

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy