Praca: Pracownik produkcyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracownik produkcyjny
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/3471
OBOWIĄZKI:

wykonywanie czynności produkcyjnych takich jak np.: krojenie, przebieranie biszkoptów, prace produkcyjne przy liniach produkcyjnych, dekorowanie, miksowanie tortów, przygotowanie opakowań, pakowanie tortów oraz inne czynności produkcyjne zlecone przez przełożonego; prace porządkowe i konserwacyjne w pomieszczeniach przedsiębiorstwa i na terenie zakładu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Cukiernik* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: gimnazjalne, brak
Uprawnienia: aktualna książeczka sanepidowska

Wymagania inne:

mile widziane roczne doświadczenie zawodowe i znajomość prac cukierniczych.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 17,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy