Praca kujawsko-pomorskie

Praca: Recepcjonistka / Sekretarka

QUIOSQUE (czytaj Kiosk) to kobieca marka odzieżowa, która towarzyszy Klientkom już od 25 lat. Nasz zespół tworzy kolekcje i stylizacje , które odkrywają piękno każdej kobiety.

QUIOSQUE to ludzie kreatywni , otwarci  i entuzjastycznie nastawieni do otoczenia. Jeśli chcesz być jedną z nas i razem z nami cieszyć się modą i pracą z ludźmi dołącz do naszego zespołu jako :

Recepcjonistka / Sekretarka
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Oferujemy :
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • otwartą i przyjazną atmosferę̨
  • atrakcyjne zniżki pracownicze
  • możliwość obcowania z modą
Oczekiwania :
  • wykształcenie minimum średnie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość programów MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych
  • energiczne usposobienie, otwarty umysł i chęć zdobycia doświadczenia
  • zdecydowanie i samodzielność w działaniu
  • wysoka kultura osobista, dyskrecja
Główne zadania :
  • obsługa centrali telefonicznej
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodząca
  • prowadzenie wewnętrznego obiegu dokumentów
  • zapewnienie właściwego przepływu informacji w firmie
  • rozliczanie faktur związanych z działaniem sekretariatu
  • organizacja spotkań, konferencji, obsługa gości
  • zaopatrywanie biura w materiały biurowe, artykuły spożywcze i środki czystości
  • dbanie o wizerunek firmy
  • współpraca z innymi działami
  • inne prace administracyjno-biurowe
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/recepcjonistka-sekretarka_1907246.html
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).