Praca kujawsko-pomorskie

Praca: Referent ds. windykacji

Ogłoszenie numer: 1907322, z dnia 30-01-2018

Biuro Regionalne Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW" w Toruniu
 poszukuje kandydata na stanowisko

Referent ds. windykacji

Miejsce pracy: / Włocławek

Nr Ref.: rekrutacja Włocławek_ windykacja

Opis stanowiska

  • obsługa procesu windykacji należności i regresów

  • przygotowywanie dokumentacji i opinii dotyczących działań windykacyjnych

Wymagania

  • wykształcenia co najmniej średniego

  • mile widziana praktyka w windykacji i ubezpieczeniach

  • dobrej znajomości pakietu MS Office

  • komunikatywności i asertywności

  • dobrej organizacji pracy

Oferujemy

Wybranemu kandydatowi oferujemy możliwość rozwoju i pracy w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku, opiekę medyczną i świadczenia socjalne.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/referent-ds-windykacji_1907322.html