Praca: Robotnik budowlany


Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim
Robotnik budowlany
Miejsce pracy: Sępólno Krajeńskie
Numer: StPr/23/0046
OBOWIĄZKI:
Prace budowlane przy wznoszeniu obiektów budowlanych
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie w zawodach murarz, zbrojarz, cieśla szalunkowy, pomocnik budowlany itp. oraz umiejętność pracy w zespole i samodzielność.

Miejsce pracy:

Sępólno Krajeńskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 do 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik budowlany - docieplenia

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Świecie Dodane: 2023-02-01
    • Wykonywanie prac, wykończeniowych, ociepleniowych, rozładunek towaru, sprzątanie po robotach budowlanych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania...

  • Zobacz więcej
  • Robotnik budowlany

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Jeżewo Dodane: 2023-02-01
    • Proste prace budowlane. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

  • Zobacz więcej
  • Pomocniczy robotnik budowlany

  • Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Żalno Dodane: 2023-01-31
    • podstawowe prace budowlane Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: zasadnicze branżowe

  • Zobacz więcej