Praca kujawsko-pomorskie |
0
qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.5,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Praca: Robotnik przygotowujący drewno

Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie
Robotnik przygotowujący drewno
Miejsce pracy: Urszulewo
Numer: StPr/18/1139
OBOWIĄZKI:
Zgodnie ze stanowiskiem pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali robotnicy przygotowujący drewno i pokrewni
Wykształcenie: gimnazjalne

Miejsce pracy:

Urszulewo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie