Praca kujawsko-pomorskie |
0
ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.5,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Praca: Ślusarz / Spawacz

Ogłoszenie numer: 2577832, z dnia 2019-07-19

Firma TNS Sp. z o.o.
zatrudni w zakładzie produkcyjnym TNS Zawadzkie
oraz na kontraktach zagranicznych w Niemczech

osoby na stanowisku:

Ślusarz / Spawacz

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • spawanie półautomatem - metoda 135 lub 141; wszystkie pozycje;

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zaangażowanie, sumienność, dyspozycyjność;
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami;

Oferujemy

  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności i zaangażowania;
  • możliwość rozwoju zawodowego.