Praca: Specjalista ds. sprzedaży eksportowej

Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie
Specjalista ds. sprzedaży eksportowej
Miejsce pracy: Pocierzyn
Numer: StPr/21/0844
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie ofert handlowych, prezentacji, kalkulacji cenowych, prowadzenie rozmów i wszelkiej korespondencji z kontrahentami, uzgadnianie ze spedycją terminów dostaw do klientów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: KORZYSTANIE Z INTERNETU
Uprawnienia: Znajomość programów graficznych
Uprawnienia: Zastosowanie arkusza kalkulacyjnego MS Excel

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : umiejętność logicznego myślenia i stosowania wzorów do wyliczeń z zakresu matematyki na poziomie min. maturalnym[Inne] : mile widziane wykształcenie kierunkowe związane z branżami: drzewna, informatyczna, handel międzynarodowy, transport i logistyka

Miejsce pracy:

Pocierzyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie